دسته بندی ها
دسته بندی ها

مطالب اخیر

مطالب اخیر
مزایا و معایب شیرآلات طلایی رنگ

مزایا و معایب شیرآلات طلایی رنگ

شیرآلات طلایی رنگ به عنوان شیرآلات لوکس پذیرفته شده اند؛ گرچه مدل های ارزان تر شیرآلات نیز به رنگ طلایی به بازار عرضه می شوند. اضافه کردن شیرآلات طلایی در کنار تجهیزات و لوازم همرنگ، فضایی لوکس پدید می آورد.

رنگ طلایی، جزئیات و ظرافت طرح شیرآلات را بهتر از هر آبکاری دیگری به نمایش می گذارد و بسیار چشمگیر است.

دوام و مقاومت آبکاری طلایی که معمولاً به روش PV Dانجام می شود، از سایر انواع آبکاری بیشتر است. اگر برای شستشوی شیرآلات طلایی از مواد شوینده صنعتی و اسکاچ زبر استفاده نشود، دچار خط و خش خوردگی نمی شود و رنگ آنها ثابت می ماند.

پیدا کردن لوازم آشپزخانه و سرویس بهداشتی به رنگ طلایی براق، بر خلاف لوازم طلامات، کار ساده تری است. هر چه باشد رنگ طلایی براق، مدت هاست که در طراحی دکوراسیون مورد توجه قرار گرفته است.

شیرآلات طلایی به نسبت شیرآلات رنگی دیگر، قیمت بالاتری دارد و از انواع شیرآلات لوکس به حساب می آید. البته این اختلاف ممکن است چندان بالا نباشد، اما برای بعضی بسیار اهمیت دارد. در هر صورت ارزشی که شیرآلات طلایی فراهم می آورد، قیمت بالاتر شیرآلات طلایی رنگ را توجیه می کند.

شیرآلات طلاییِ براق، کمترین لکه و اثرانگشت را نشان می دهند. اگر کوچکتری لکه ای باعث ناراحتی خیال شما می شود، بهتری است از خرید شیرآلات طلایی براق صرف نظر کنید و به جای آن از مدل های شیرآلات طلایی مات انتخاب نمایید.

شیرآلات طلایی مات بدون جلب توجه و درخشش بیش از حد، تاثیر منحصر به فردی در ایجاد حال و هوایی لوکس دارد. بر خلاف شیرآلات طلایی براق، نگاه ها را به سمت خود نمی کشد، اما برقی از لطافت در دکوراسیون به جا می گذارد. در صورتی که شیرآلات طلامات با تجهیزات و لوازم همرنگ خود هماهنگ شود، زیبایی بسیاری به سرویی بهداشتی و یا آشپزخانه می بخشد.

شیرآلات طلایی مات به دلیل رنگ مات خود اثر انگشت و جای لکه های آب را نشان نمی دهد و برای افرادی که در مورد جای لکه ها حساس هستند، انتخاب مناسب تری نسبت به شیرآلات براق است.

مزیت دیگر شیرآلات طلامات، دوام آبکاری آنها است. در صورتی که در تمیز کردن شیرآلات طلایی مات از مواد اسیدی و وایتکس استفاده نشود، این رنگ آبکاری تا سال های سال بدون هیچ مشکلی کیفیت خود را حفظ می کند.

شیرآلات به رنگ طلایی مات، تقریبا بالاترین قیمت را در میان رنگ های یک مدل دارند. آبکاری طلامات معمولاً به روش PVD انجام می شود و پیچیدگی های خاص خود را دارد.

ست کردن رنگ طلایی مات با سایر اکسسوری ها و تجهیزات همرنگ آن کار آسانی نیست. علاوه بر بالا بودن قیمت سایر لوازم طلامات، پیدا کردن آنها در بازار نیز ممکن است زمان بر باشد.

مشاوره و ثبت سفارش
مشاوره و ثبت سفارش